CZ-SK Hip Resurfacing Group

Česko-slovenská otevřená diskusní skupina sloužící pro výměnu informací/zkušeností/názorů mezi všemi, kteří hledají odpovědi na otázky související s onemocněními kyčle(í) a hip resurfacingem jako alternativou ke klasické totální endoprotéze kyčle.
Právě je 18 črc 2024 16:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nerezové dětátko má 9 let
PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 07:06 
Administrátor

tak neska o půl jedenácté dopoledne to bude přesně 9 let od "instalace"

tak jako posledních asi 8 let sem "narozeniny" (fčera a předefčírem) oslavil usilovnou horolezbou ve Vysokých Tatrách

Koen, I love you sooooooooooo much!

PříspěvekNapsal: 20 srp 2012 11:19 

Hm, to je perfektní. Já už roky sedím akorát doma na zadnici, dřív jsem dělala aspoň tůry. Někde jsi psal o Rozsutci na Malé Fatře, tam jsem byla , na obou, na Kriváni atd. taky. Teď můžu akorát do prčic. Ale co se mi povedlo, sehnala jsem profesora ve Znojmě, co dělá resurf. Čekací doba tak rok a do pořadníku. Nic jiného mi nezbývá, na začátku října se tam jdu ukázat. A podle výsledků to potom v Bolce zruším. Věřím tomu docentovi Dr. DeSmet, jak jsi byl Ty v Belgii, podle mých výsledků mi napsal, že jsem kandidát na resurf. Tak se podle toho řídím. Pěkný den přeji.

PříspěvekNapsal: 30 srp 2012 09:41 

Ahoj Pavle,tak to velká gratulace,přeju Ti to a doufám že na tom buduza pár let podobně... :) ;) měj se Majkl

PříspěvekNapsal: 15 zář 2012 14:13 

55lida píše:
Hm, Ale co se mi povedlo, sehnala jsem profesora ve Znojmě, co dělá resurf. Čekací doba tak rok a do pořadníku. Nic jiného mi nezbývá, na začátku října se tam jdu ukázat.

K prof. Hartovi ve Znojmě jezdím. Taky jsem tam byla na konzultaci ohledně BHR, ale nedoporučil mi ji kvůli komplikaci s jinou diagnozou. Dělal mi klasickou TEP (taky mám tenké kosti, ale hodně tvrdé -jak mi sdělil). Operace u mne proběhla bez transfůze krve, neměla jsem ani modřiny,ani otoky jako jiní. Stavěli nás na nohy po 3 dnech a po dvou měsících jsem už chodila bez berlí. Rehabilitovala jsem sama doma na rotopedu. Tenkrát jsem čekala 4 měsíce (před 3mi léty), ale teď mi říkal, že už má dlouhé termíny 1 - 1,5 roku. Jsem zvědavá jak dopadneš.

PříspěvekNapsal: 27 zář 2012 13:13 

Denda píše:
55lida píše:
Hm, Ale co se mi povedlo, sehnala jsem profesora ve Znojmě, co dělá resurf. Čekací doba tak rok a do pořadníku. Nic jiného mi nezbývá, na začátku října se tam jdu ukázat.

K prof. Hartovi ve Znojmě jezdím. Taky jsem tam byla na konzultaci ohledně BHR, ale nedoporučil mi ji kvůli komplikaci s jinou diagnozou. Dělal mi klasickou TEP (taky mám tenké kosti, ale hodně tvrdé -jak mi sdělil). Operace u mne proběhla bez transfůze krve, neměla jsem ani modřiny,ani otoky jako jiní. Stavěli nás na nohy po 3 dnech a po dvou měsících jsem už chodila bez berlí. Rehabilitovala jsem sama doma na rotopedu. Tenkrát jsem čekala 4 měsíce (před 3mi léty), ale teď mi říkal, že už má dlouhé termíny 1 - 1,5 roku. Jsem zvědavá jak dopadneš.

Ahojky! Snad by to mělo vyjít,já jsem tam předem posílala záznam z CT a mám ještě rtg na cd a beru s sebou. Jinak jsem se dotazovala všude, kde resurf dělají a nejen v ČR. Jen na jednom pracovišti a to v Rožnově mi napsali, že by bylo lepší udělat celou totálku, ale že jsem komplikovaný případ a oni se toho bojí. Včera jsem to konzultovala ještě na posudkové. Jiné potíže snad nemám, mělo by to vyjít. Loni jsem byla na artroskopii, ale nepomohlo mi to. Jinak do Motola k prof. Trčovi jedu v listopadu a v Bolce tu klasickou operaci ruším. Ozvu se, jak budu vědět víc. Měj se hezky!

PříspěvekNapsal: 27 zář 2012 15:39 
Administrátor

držím palce

PříspěvekNapsal: 12 říj 2012 19:34 

surfacehippy píše:
držím palce

Ahojky!
Tak návštěva ve Znojmě už proběhla. Byly mi dány na výběr tři varianty, buď si nechat svůj kloub, který by opravili, ale není jistota, že ty chrupavky jsou všude a zachovalé, potom resurf a nakonec klasická totálka. Vybrala jsem resurf, jsem objednaná na příští prosinec k operaci, papíry už mám. A když někdo vypadne z pořadníku, půjdu dřív. A najednou to šlo a bez keců a problémů a ještě i více možností mi bylo dáno. Takže nedávejte na názor jednoho doktora. :) :roll:

Předmět příspěvku: Re: Nerezové dětátko má 10 let
PříspěvekNapsal: 20 srp 2013 07:31 
Administrátor

Tak bejby bude mít za 1 a 3/4 hodiny přesně 10let.... :mrgreen:

Operovaná kyčel je v současné chvíli JEDINOU součástí starého, sportem a stresem opotřebovaného těla, která funguje bezbolestně a bezproblema.... :idea:

Předmět příspěvku: Re: Nerezové dětátko má 10 let
PříspěvekNapsal: 30 lis 2013 08:38 

surfacehippy píše:
Tak bejby bude mít za 1 a 3/4 hodiny přesně 10let.... :mrgreen:

Operovaná kyčel je v současné chvíli JEDINOU součástí starého, sportem a stresem opotřebovaného těla, která funguje bezbolestně a bezproblema.... :idea:

Tak mi tu držte pěsti, v úterý nastupuji, předpokládám, že mě kuchnou ve středu 4.12.2013. :roll: Potom budu informovat až se dostanu na net. Mějte se všichni! :P

Předmět příspěvku: Re: Nerezové dětátko má 11 let
PříspěvekNapsal: 21 srp 2014 07:06 
Administrátor

Fčera dopoledne to bylo 11 let od "instalace" železa.... až tak bez problémů, že sem se rozhodl chodit si pro kontrolní fotky enem raz za dva či tři roky.... Koen, I love you soooooooo much!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina