CZ-SK Hip Resurfacing Group

Česko-slovenská otevřená diskusní skupina sloužící pro výměnu informací/zkušeností/názorů mezi všemi, kteří hledají odpovědi na otázky související s onemocněními kyčle(í) a hip resurfacingem jako alternativou ke klasické totální endoprotéze kyčle.
Právě je 23 kvě 2018 01:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012 06:00 
Administrátor

Dovolím si jeden náborový in(g)zerát:

Vzhledem k temu, kolik se na nás fčíl řítí zakázek do zahraničí sháním do své firmy technika s elektrovzděláním a hooodně dobrou angličtinou.

Ta ingliš je zásadní! Do budoucna bych chtěl tu elektročást jeho práce směřovat k slaboproudu/SW a projektování EZ.

Firemní mobil k dispozici ihned (v rozumné míře i k soukr. užití), firemní auto (pro pracovní účely) bude přiděleno nejpozději s koncem zkušební lhůty.

HPP na dobu neurčitou, 3m zkušební lhůta, fix plat, ostatní dle zákoníku práce. Nástup asap. Místo práce: 5km od Rožnova p. R, nutno ovšem počítat i s cestováním (mj. i zahraničí) v souvislosti s realizací zakázek.

Podrobnosti a prvotní kontakt skrz SZ.

PříspěvekNapsal: 20 dub 2013 10:06 
Administrátor

Tak, pan dochtor mi tendle týden nakázal, že se mám ešče víc šetřit a nestresovat, takže to postnu i semdle.... :D

pavproch píše:
A opět jeden náborový..... dlouhodobý, výhledový, koncepční...

Na vědomost se dává, že hodlám začátkem podzimu do své firmy natrvalo přijmout dalšího technika....

Požadovaná TTD (takticko-technická data):
- čertsvý (letošní!!) absolvent strojař (tj. zdárně ukončený vysokoškolák, všimněte si genderu podstatného jména... ;) )
- řidičák sk. B
- angličtina slovem i písmem na ucházející (komunikativní) úrovni
- rozumná politicko-sociálně-ekonomicko-světonázorová kompatibilita (odborová-eko-euro-levicovost opravdu není můj šálek kávy [-x )
- počítačovou gramotnost beru jako samozřejmost

Moje představa je fčíl (celé jaro a první půlku léta) dát čas potenciálním uchazečům, aby se mi ozvali, cca v půlce prázdnin to vyhodnotit a od podzimku nástup do "prvního" zaměstnání.... Následně předpokládám, že "greenhornovi" bude trvat rok až dva než sa vyprofiluje, k čemu bude jeho strojařské srdce tíhnout (konstruktérařina, TPV, řízení výroby, obchod, marketing).... a pak sa uvidí, co s ním.....

Nástupní a pracovní podmínky budou takové, aby ho ta práce "bavila" ;)
Lokace: kúsek od Rožnova p.Radhoščem

Prvotní kontakt tady skrz SZ.

PS: Jo, a ať de celá EU se svými pravidly pro genderovou a jinou vyváženost náborových ingzeráthů do prtele.... 8-x

PříspěvekNapsal: 29 črc 2014 12:07 
Administrátor

Citace:
Citace:
Tak je to tu zas.... moje firma es.er.ó. opět hledá technika strojaře..... na pozici něco mezi TPV a výkonným ředitelem... :D (čti: technologická příprava výroby, termínové a obsahové řízení zakázek, organizace výroby, technická administrativa kolem zakázek, technická komunikace se zákazníky v průběhu zakázek, a to worldwide...) čili požadavky jsou jasné: strojní vzdělání, English, řidičák a PC gramotnost.... na ostatním se dohodnem.... prvotní kontakt skrz SZ

up!

Změkčuju kriteria na teho strojaře: stačil by i kvalitní/fikovaný zámečník. :idea:

...a taky potřebuju jedneho elektromontéra (vyhláška 50, paragraf 6)

:!:

PříspěvekNapsal: 17 srp 2014 08:27 
Administrátor

Rosteme, rosteme.... takže "up" and more :mrgreen:

Do své firmy fčíl aktuálně hledám:

- 1x strojař (zámečník, montér)
- 1x elektromontér Vyhl.50 par, 6
- 1x VŠ na pozici "operations manager" (vedoucí provozu a/nebo výroby). Náplň práce: operativní řízení a provoz zakázkově orientované strojírenské firmy o 15 lidech. (Čti: po pěti letech budování firmy mě už fakt unavuje sedět na všech židlích najednou....)

Prvotní kontakt skrz SZ.

PříspěvekNapsal: 28 úno 2015 13:51 
Administrátor

A už je to tu zase.... :mrgreen:

Citace:
moje firma, s.r.o. přijme jednoho montéra strojů/zámečníka (svářečské oprávnění výhodou). Trvalý HPP, solidní pracovní podmínky. Nástup a plat dohodou. Místo práce: Dolní Bečva

Prvotní kontakt skrz SZ.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina